ПРОКОМ, ПП
ПРОКОМ, ПП
Краматорськ, Краматорск, ул. Марата, 13 (возле 3-й Городской больницы)

Про нас

Приватне підприємство «ПРОКОМ» засноване 15 жовтня 1998
«ПРОКОМ» - це оптова та дрібнооптова база будівельних матеріалів і металопрокату, криті склади площею 6000 м2 з під'їзними залізничними та автомобільними шляхами, мережа магазинів.
Приватне підприємство «ПРОКОМ» - одна з лідируючих фірм на регіональному ринку будматеріалів, одна з відомих фірм у містах: Алчевськ, Луганськ, Перевальськ, Стаханов і Брянка.
Основним видом діяльності є виробництво та продаж будівельних матеріалів.
Ми займаємося реалізацією лінолеуму, ковроліну, сантехніки, змішувачів, металопрокату, пластикових труб і фітингів, грунтовок, МДФ дверей; загальнобудівельних матеріалів: цемент, пісок, шифер, а також оздоблювальних матеріалів: фарби, плитка, пластикова вагонка, панелі МДФ і т.д.
Одним з основних видів діяльності є виробництво шлакоблоку та тротуарної плитки. Шлакоблок виробляється: пустотілий і повнотіла, на обладнанні Західно-Німецької фірми «KRUG», методом вібропресування розчину бетону у формі. Тротуарна плитка здійснюється двома способами: вібропресування і вібролиттям. Перший передбачає використання жорстких сумішей з низьким вмістом води, при другому застосовують пластичні склади, заливаються в віброформи.
Технологія виробництва є класичною, використовуються пропарювальні камери, т.е пропарка блоків сирим пором з температурою 120 ° C, що значно підвищує якість продукції.
Підприємство випускає шлакоблок пустотілий марки М-75 і повнотіла марки М-75 і М-100.

Основними споживачами продукції є Донецька і Луганська області.

Тротуарна плитка Приватного підприємства «ПРОКОМ» лежить на площах: Луганська, Алчевська, Краснодона, Сєверодонецька, Донецька, Єнакієвого, Горлівки, Макіївки.

Придбати нашу продукцію можна в Луганському гіпермаркеті "ЕПІЦЕНТР" компанії ЛСТК.

Вся продукція має сертифікати якості. За високу якість продукції Приватне підприємство «ПРОКОМ» стало лауреатом конкурсу "100 кращих товарів України" в 2008р., в номінації " Шлакоблок і тротуарна плитка ".

Конкурентні переваги компанії:

Основним видом діяльності є виробництво та продаж будівельних матеріалів. Ми займаємося реалізацією лінолеуму, ковроліну, сантехніки, змішувачів, металопрокату, пластикових труб і фітингів, грунтовок, МДФ дверей; загальнобудівельних матеріалів: цемент, пісок, шифер, а також оздоблювальних матеріалів: фарби, плитка, пластикова вагонка, панелі МДФ і т.д. Одним з основних видів діяльності є виробництво шлакоблоку та тротуарної плитки. Шлакоблок виробляється: пустотілий і повнотіла, на обладнанні Західно- Німецької фірми «KRUG», методом вібропресування розчину бетону у форме.Тротуарная плитка здійснюється двома способами: вібропресування і вібролиттям. Перший передбачає використання жорстких сумішей з низьким вмістом води, при другому застосовують пластичні склади, заливаються в віброформи.

Товари / Послуги:

Шлакоблок , тротуарна плитка, кахельна, плитка, сантехніка, унітази, крани, душ.кабінкі, бокси, фарба, лак, морилка, руберойд, акваїзол, пінопласт, утеплювач, клей, шпалери, ламінат, лінолеум, доріжки, ковролін ... і ще більше 5000 найменувань продукції

Місто:

Краматорськ, Донецька область

Адреса компанії:

Краматорск, ул. Марата, 13 (возле 3-й Городской больницы)

Час роботи:

9-00 до 18-00

Контактна особа:

Проком

Телефон:

Факс:

(06264) 7-91-25

Дата заснування:

15.10.1998

Керівник:

Баранов Артур Евгеньевич